پیچیده تجارت کشورهای دیگر اخبار سیاسی و اجتماعی

پیچیده: تجارت کشورهای دیگر اخبار سیاسی و اجتماعی

«لوتوس» راهی «شیفلد» شد

فیلم مستند «لوتوس» به کارگردانی محمدرضا وطن‌دوست در نخستین حضور بین‌المللی خود در بخش رقابتی جشنواره‌ی جهانی‌ مستند «شیفلد» انگلیس به نمایش درمی‌آید. ..

ادامه مطلب

«رمبو ۵» در جشنواره کن

جدیدترین فیلم از مجموعه اکشن «رمبو» با بازی «سیلوستر استالونه» به خریداران بین‌المللی در بازار جشنواره کن معرفی می‌شود.  «رمبو ۵» در جشنواره ک..

ادامه مطلب

معرفی برنده جایزه آسترید لیندگرن

جایزه یادبود «آسترید لیندگرن» که گران‌ترین جایزه ادبیات کودک دنیا لقب دارد، در این دوره به «ژاکلین وودسن» ـ نویسنده آمریکایی ـ تعلق گرفت. معر..

ادامه مطلب

عرضه موزیک ویدئوی «جمعه» ، «شهرزاد» هفته آینده می‌آید

سومین فصل از سریال «شهرزاد» از دوشنبه نهم بهمن ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.  «شهرزاد» هفته آینده می آید/عرضه موزیک ویدئوی «جمعه» ..

ادامه مطلب

معرفی بازیگران سریال «بینوایان» رمان مشهور ویکتورهوگو

«دیوید اویلوو»، «لی‌لی کالینز» و «دومینیک وست» به عنوان بازیگران مینی‌سریال اقتباسی «بینوایان» گزینش شدند.‌ معرفی بازیگران سریال «بینوایان» رمان م..

ادامه مطلب

بازگشت «جناب خان» به «خندوانه» چه فایده‌ای دارد؟

با حضور رامبد جوان در برنامه اینترنتی فریدون جیرانی و صحبت‌هایی که از احتمال بازگشت دوباره «جناب‌ خان» به «خندوانه» حکایت داشت، باز هم نام این عروسک بر س..

ادامه مطلب

تلویزیون از جایزه حاتمی‌کیا ذوق می‌کند، از اسکار فرهادی نه

به نظر می‌رسد نگاه‌های خودی و غیرخودی نه فقط در رسانه‌های خصوصی٬ مکتوب و مجازی بلکه در صداوسیما که توقع نگاه برابر از آن می‌رود به وضوح قابل مشاهده است. ..

ادامه مطلب